Co nas wyróżnia?

Prawdopodobnie najbardziej innowacyjne narzędzie do zarządzania szkołami na rynku

Prosta obsługa.

Nie musisz już tracić nerwów na szukanie w programie dostępu do danej funkcji, przeskakiwać z zakładki do zakładki, z okna do okna. Na każdym poziomie, z każdego okna możesz wejść w każdą zakładkę.

Lekcje online. 1 klik.

Twój uczeń klika na ikonkę kamery w programie i już. Banalnie proste, bez szukania pokojów, wysyłania linków, zakładania dodatkowych kont. Lekcje online są zintegrowane z kalendarzem.

Przypomnienia.

Wygodnie zarządzaj kalendarzem zajęć i dziennikiem dla twojego zespołu lektorów. Program przypomni Ci o brakujących zastępstwach, odwołanych zajęciach i lukach w planie.

Łatwe zarządzanie klientami.

Nie martw się o RODO. Wystarczy wysłać klientowi link do programu w aplikacji mobilnej, a będzie on mógł samodzielnie zapisać się do Twojej szkoły, jednocześnie akceptując regulamin. Wszystko zgodnie z RODO.

Dbaj o regularne płatności.

DL PRO umożliwia wygodne zarządzanie różnymi typami płatności: abonament miesięczny, płatność z góry lub z dołu za zrealizowane lekcje. Sprawdzaj statusy płatności i wysyłaj przypomnienia sms-em.

Łatwe zarządzanie oddziałami

Bez względu na to jak duża jest Twoja szkoła, ile jest oddziałów, grup oraz pracowników, DL PRO sprawi, że zarządzanie Twoją firmą będzie przyjemnością. Możesz zarządzać i rozliczać każdy oddział oddzielnie.