Co nas wyróżnia?

Prawdopodobnie najbardziej innowacyjne narzędzie do zarządzania szkołami na rynku

Prosta obsługa

Nie musisz już tracić nerwów na szukanie w programie dostępu do danej funkcji, przeskakiwać z zakładki do zakładki, z okna do okna. Na każdym poziomie, z każdego okna możesz wejść w każdą zakładkę.

Łatwe zarządzanie klientami

Nie martw się o RODO. Wystarczy wysłać klientowi link do programu w aplikacji mobilnej, a będzie on mógł samodzielnie zapisać się do Twojej szkoły, jednocześnie akceptując regulamin. Wszystko zgodnie z RODO.

Lekcje online, 1 klik

Twój uczeń klika na ikonkę kamery w programie i już. Banalnie proste, bez szukania pokojów, wysyłania linków, zakładania dodatkowych kont. Lekcje online są zintegrowane z kalendarzem.

Dbaj o regularne płatności

DL PRO umożliwia wygodne zarządzanie różnymi typami płatności: abonament miesięczny, płatność z góry lub z dołu za zrealizowane lekcje. Sprawdzaj statusy płatności i wysyłaj przypomnienia sms-em.

Przypomnienia

Wygodnie zarządzaj kalendarzem zajęć i dziennikiem dla twojego zespołu lektorów. Program przypomni Ci o brakujących zastępstwach, odwołanych zajęciach i lukach w planie.

Łatwe zarządzanie oddziałami

Bez względu na to jak duża jest Twoja szkoła, ile jest oddziałów, grup oraz pracowników, DL PRO sprawi, że zarządzanie Twoją firmą będzie przyjemnością. Możesz zarządzać i rozliczać każdy oddział oddzielnie.

Książki online

Dogodny dostęp do podręczników DLL online dla nauczyciela i ucznia. Książek można używać w programie DL PRO na komputerze albo smartfonie.

Sprawna komunikacja

Kontaktuj się łatwo z klientami wysyłając smsy oraz e-maile bezpośrednio z programu (smsy są wysyłane z Twojego telefonu, więc nie wiążą się z dodatkowymi kosztami).

Egzaminy i testy kwalifikacyjne

Twoi uczniowie mogą rozwiązywać testy kwalifikacyjne oraz egzaminy online. Łatwo diagnozujesz wyjściowy poziom ucznia podczas zapisu na kurs oraz na bieżąco oceniasz jego postępy.